На щастя, Ніл не настільки замкнувся у собі і потиснув мою руку. Хоча дивлячись на нього, мені здавалось, що він не чує нікого зараз і повністю занурений у власні думки. Його долоня була відчутно меншою по... [Читати далi]
І що може бути кращим відпочинком, ніж коктейль, а скоріше навіть справжнє зілля з кров’ю замість томатного соку та чистим спиртом у якості аперитиву? А якщо це все ще й в оточенні таких самих «приємних» істот, як і ти сам?

Лиса Гора: Київ вдень і вночі

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Лиса Гора: Київ вдень і вночі » Готель «Україна» » Хочу до Києва


Хочу до Києва

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Хочеш до нас, але не впевнений, що зіграти? Або впевнений, але хочеш одразу знайти потенційних партнерів?
Заповни шаблон нижче, або ж просто опиши свої думки в будь-якій зруічній формі, хтось обов'язково відгукнеться.

Код:
[table layout=fixed width=100%]
[tr]
[td width=5%][/td]
[td width=30%][/td]
[td width=30%][/td]
[td width=30%][/td]
[td width=5%][/td]
[/tr]
[tr]
[td bgcolor=#7a8e99 colspan=5][color=#7a8e99][b][font=Book Antiqua][align=center][size=24] Лиса Гора [/size][/align][/b][/font][/color][/td]
[/tr]
[tr]
[td bgcolor=#c2a16e colspan=5][b][color=#c2a16e][font=Book Antiqua][align=center][size=14] Київ вдень і вночі [/size][/align][/font][/color][/b][/td]
[/tr]
[tr]
[td][/td]
[td colspan=3][align=center][size=14][b]Про персонажа:[/b][/size][/align]
[align=justify]Інформація про персонажа в будь-якій зручній формі.[/align][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td bgcolor=#7a8e99 colspan=5] [/td]
[/tr]
[tr]
[td bgcolor=#c2a16e colspan=5] [/td]
[/tr]
[tr]
[td][/td]
[td colspan=3][align=center][size=14][b]Кого шукаю:[/b][/size][/align]
[align=justify]Тут має бути щось про плану на гру, та які співгравці тобі потрібні.[/align][/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td bgcolor=#7a8e99 colspan=5] [/td]
[/tr]
[tr]
[td bgcolor=#c2a16e colspan=5] [/td]
[/tr]
[tr]
[td][/td]
[td colspan=3][align=center][size=14][b]Додатково:[/b][/size][/align]
[align=justify]Вся додаткова інформація: стиль, темп гри, додатковий зв'язок, тощо.[/align][/td]
[td][/td]
[/tr]
[/table]

0

2

Лиса Гора

Київ вдень і вночі

Про персонажа:
Граю різні ролі: чоловічі та жіночі, людей в віці від 6 до 60, але на данному етапі не маю особливих прагнень чи планів. Але хочу спробувати себе на цьому проекті, хочу грати рідною) тому, будь ласка, якщо комусь потрібен якийсь персонаж - дайте відповідь.

Кого шукаю:
Взагалі я люблю ролі батьків, та гру в родині. Тому, родичі будуть дуже вітатися. Але від друзів теж не відмовлюсь.

Додатково:

0

3

мавка, привіт! а хочеш щось містичне чи скоріше просто сіру реальність?
якщо реальність, то я одразу подумав, що мій персонаж - молодий гей, драг-квін, можна було б зіграти конфлікт батьків та дітей, якщо тебе таке цікавить, в якому, наприклад, батько/мати мого персонажа не сприймає його "вибору", але поступово вони дійдуть до порозуміння, ну або ні)
якщо щось містичне, то інший мій персонаж буде Блудом - нечистою силою, що збиває людей зі шляху, тут можемо якісь давні стосунки підкрутити хахаха

0

4

Марк написал(а):

молодий гей, драг-квін, можна було б зіграти конфлікт батьків та дітей, якщо тебе таке цікавить, в якому, наприклад, батько/мати мого персонажа не сприймає його «вибору», але поступово вони дійдуть до порозуміння, ну або ні)

я думаю, можна буде спробувати) вічне протистояння батьків дітей, ще й зав'язане на так би мовити вічному питання інакшості - актуальне зараз як ніколи)
Але не думаю, що сіра буденність не могла б одного разу перейти в щось містичне, тому не відкину такої можливості)

Якась інформація про матусю? Чи може вона бути вдовою/розлученою? Побажання до професії і т.ін.

0

5

мавка написал(а):

Але не думаю, що сіра буденність не могла б одного разу перейти в щось містичне, тому не відкину такої можливості)

ооо, було б взагалі супер)

мавка написал(а):

Якась інформація про матусю? Чи може вона бути вдовою/розлученою? Побажання до професії і т.ін.

абсолютно ніяких вимагань, у самого анкета ще не написана, тому готовий обговорити це питання, можеш прийти до мене в особисті повідомлення, коли зареєструєшся, або одразу в телеграм @ItaAngMath, якщо хочеш, і щось на певно вигадаємо разом про родину)

0

6

абсолютно ніяких вимагань, у самого анкета ще не написана, тому готовий обговорити це питання, можеш прийти до мене в особисті повідомлення, коли зареєструєшся, або одразу в телеграм @ItaAngMath, якщо хочеш, і щось на певно вигадаємо разом про родину)

на вихідних додамся, обговоримо тоді)

0


Вы здесь » Лиса Гора: Київ вдень і вночі » Готель «Україна» » Хочу до Києва


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно